Главная | О нас | Туры | Страны | Детский отдых | Круизы | Справочник | Фото
Транспортное обслуживание | Авиабилеты | Советы туристам | Горячие путёвки | Отели

Украина, г.Кропивницкий, ул.Шульгиных 32/1 офис 14

тел.: (0522)32-14-22,
27-22-77
тел./факс: (0522)32-14-22
моб. 050-457-17-77,
050-932-00-00
e-mail: natali.09@ukr.net
ICQ: 306048549
Карта проезда

Знак качестваГреция. Подбор тура и бронирование

bigmir)net TOP 100

     Подбор тура на сайте в on line.


 • jquery carousel
1 2 3 4 5 6
css slider by WOWSlider.com v8.7
п»ї

  ТОВ”Супутник-Кіровоград”- одна з провідних туристичних фірм області, відома на ринку Кіровоградщини як професійний турагент, що прагне до якісного обслуговування клієнтів, підтримує створений імідж фірми, позицію і статус на туристичному ринку Кіровоградщини.
   Партнери "Супутника - Кіровограда"  – це завжди найбільші туристичні оператори, яким турфірма, не вагаючись, довіряє турботу про кожного з туристів, які бажають відвідати будь-яку країну, відкрити її для себе або відпочити на чудових пляжах світу, насолодитися унікальною природою, з користю провести час. Якість послуг перевірена усіма нашими шанувальниками неповторних подорожей.
  Фірма "Супутник-Кіровоград"надає такі туристичні послуги:
   -закордонні поїздки (морські, гірськолижні, екзотичні тури, лікувальні курорти, бізнес-відрядження);
   - екстремальний та подієвий туризм (карнавали, виставки, концерти, шоу світових зірок, футбольні матчі та інші спортивні змагання);організація весільних подорожей;
    - бронювання готелів в усіх країнах світу;
   - послуги страхування;
  - авіаквитки на міжнародні і внутрішні рейси;
    - транспортне обслуговування та послуги з організації трансферів
   - пізнавальні тури вихідного дня (ландшафти, дендрологічні парки України, монастирі, історико-архітектурні заповідники, музеї під відкритим небом).
   Одним з основних напрямів діяльності фірми "Супутник -Кіровоград" є організація відпочинку в Україні (Крим, Херсонська та Миколаївська області, Карпати)  та за її межами;
   лікувально-оздоровчий туризм на території України - оздоровлення, лікування і відпочинок у санаторіях України (Крим, Закарпаття, Трускавець, Моршин, Хмільник, Миргород);
   організація екскурсійного обслуговування в Кіровограді та за межами області.
   Турфірма ознайомлює туристів з історією й архітектурою, природою і красою рідного краю. Проводить активну роботу щодо популяризації туристичної справи в регіоні. Бере участь у реалізації Проекту розвитку туристичної діяльності на території Нечаївської сільської ради, розробляє та рекламує туристичний маршрут "Літературно- меморіальний музей Ю.І. Яновського в с. Нечаївка". Має творчу угоду з Кіровоградським обласним краєзнавчим музеєм та відділом краєзнавчого музею- Меморіальним музеєм М.Л. Кропивницького, філією заповідника-музею І.К. Тобілевича (Карпенко-Карого) „Хутір Надія”.
    За роки роботи ТОВ "Супутник-Кіровоград" зарекомендувало себе якагентство, що багато і серйозно займається організацією дитячого відпочинку й оздоровлення.
   "Супутник-Кіровоград" виступає спонсором різноманітних міських таобласних заходів, бере постійну участь у проведенні щорічного обласного конкурсу "Міс Кіровоградщини", "Міні-Містер", "Міні-міс центральної України", "Степова красуня" та має Подяки від організаторів конкурсів. Виступає спонсором у підготовці та проведенні "Дня молоді", "Дня міста", "Дня Незалежності  України".
        Колектив пишається тим, що за 11 років роботи турфірма "СУПУТНИК-КІРОВОГРАД" одержала безліч нагород і визнана на українському ринку туристичних послуг як надійна і порядна компанія, що завжди виконує свої зобов"язання і надає якісні послуги.
  Щойно відкритий новий сучасний туристичний офіс, обладнаний за останніми технічними новинами – це яскраве свідчення досягнень та прагнень усього колективу.  
  Фірма гарантує високу якість надання послуг, доброзичливість, оперативність, об"єктивність, повний комфорт і гостинність!
  Спеціалісти компанії завжди відкриті для спілкування з клієнтами, для них цей діалог – нескінченне джерело натхнення та виникнення нових ідей та задумів. За натхненну та самовіддану працю деректор фірми Пікуліна Н.М. нагороджена Державною відзнакою "Почесний працівник туризму".
   
  Ми зробимо Ваш відпочинок незабутнім,
  сповненим найяскравіших та найприємніших вражень!

   

   

   

  п»ї